Vsetínská nemocnice: Lékárny DUO se vrátily k běžné provozní době

Vsetínská nemocnice: Lékárny DUO  se vrátily k běžné provozní době
foto: nemocnice-vs.cz/Nemocnice Vsetín lékárny DUO
27 / 05 / 2020

K běžné provozní době se vrátila obě pracoviště Lékárny DUO Vsetínské nemocnice. U vstupu do hlavního areálu mají lékárníci opět otevřeno od 7.00 hodin do 15.30 hodin, v poliklinice do 17.00 hodin.

Lékárna DUO v poliklinice nepřerušila provoz ani kvůli stavebním pracím, které probíhají v centrálním prostoru v prvním patře. Aktuálně je uzavřeno venkovní schodiště k lékárně, příchozí mohou využít vnitřní schodiště, případně výtah. „Příchozím jsme plně k dispozici, široká je jak nabídka léčiv, tak sezónní zdravotnické obuvi a nejrůznějších potřeb a pomůcek,“ komentoval Tomáš Svoboda, vedoucí Lékárny DUO.

 Lékárna DUO

V době mimořádných opatření byla provozní doba obou lékáren dočasně omezena do 15.00 hodin, nyní se vrací k normálu. Obě pracoviště byla vybavena plastovými přepážkami, i nadále jsou příchozí vyzýváni k dodržování rozestupů a dodržování dalších obecných doporučení.

 

Vyzvednout si léky v nemocničních lékárnách je nyní jednou z možností, jak ve stávající situaci podpořit své nemocnice. Nemocniční lékárna je důležitým logistickým uzlem pro dodávku léků, zdravotnického materiálu a prostředků zdravotnické techniky, určených pro všechna oddělení nemocnice, pro praktické i odborné lékaře. Úloha nemocniční lékárny je specifická, její zisk je využíván k dalšímu rozvoji nejen lékárny, ale i celé nemocnice. Vyzvednutím léčiva v Lékárně DUO v nemocnici či v poliklinice, se tak můžete také Vy podílet na rozvoji nemocnice, zachování dostupné a kvalitní zdravotní péče ve vsetínském regionu.

Tagy článku