ÚSTECKÝ KRAJ: Krajská zdravotní upozorňuje na omezení spojená s výstavbou v chomutovské nemocnici

ÚSTECKÝ KRAJ: Krajská zdravotní upozorňuje na omezení spojená s výstavbou v chomutovské nemocnici
foto: www.kzcr.cz/Nemocnice Chomutov areál
07 / 03 / 2022

Z důvodu probíhajících stavebních prací na novém pavilonu Emergency a nadzemním koridoru spojujícího budovu C a D v Krajské zdravotní, a.s. – Nemocnici Chomutov, o.z., byly zcela uzavřeny některé cesty a vchody do budov a areál není přímo průjezdný.

Parkoviště, které se nachází za autobusovou zastávkou, bude po celou dobu stavby pro veřejnost uzavřeno.

Mapa / www.kzcr.cz

„Prosíme všechny, kteří míří do budovy C na chirurgický příjem nebo na RDG pohotovost, aby zhodnotili své možnosti. V akutních případech, u pacientů se zhoršenou pohyblivostí a u akutních stavů, kdy pacient nemůže na příjem dojít, je možné využít vjezd do areálu hlavní vrátnicí, z ulice Edisonova. To je však možné pouze po domluvě s bezpečnostní službou v služebně před závorou u hlavního vjezdu. Upozorňujeme ale, že je to jediný vjezd pro složky integrovaného záchranného systému, tedy je potřeba nezdržovat se v těchto místech a urychleně tento prostor opustit. Ostatní pacienty žádáme, aby vjeli do areálu ve směru z ulice Beethovenova a na určené místo došli pěšky a tím tak pomohli k plynulému provozu naší nemocnice,“ uvedl MUDr. Michal Zeman, Ph.D., zástupce ředitelky zdravotní péče chomutovské nemocnice.

„Zároveň všechny prosíme o dodržování bezpečnostních opatření z důvodu probíhající výstavby. Omlouváme se za komplikace a věříme, že pro nás pro všechny budou nové stavby přínosem,“ dodal MUDr. Michal Zeman, Ph.D.

 www.kzcr.cz

Tagy článku