Uherskohradišťská nemocnice zve na cykloakci Jedu na krev, účastníci si prohlédnou i transfuzní oddělení

Uherskohradišťská nemocnice zve na cykloakci Jedu na krev, účastníci si prohlédnou i transfuzní oddělení
foto: bnzlin.cz/Pozvánka UHV
18 / 08 / 2020

Transfuzní oddělení Uherskohradišťské nemocnice zve na akci Jedu na krev aneb cykloden s dárci krve a jejich příznivci. Uskuteční se v sobotu 29. srpna a nabídne program rodinám, rekreačním cyklistům i sportovcům. V loňském roce se prvního ročníku akce účastnilo 120 jezdců.

„Chceme také tímto způsobem poděkovat našim dárcům krve za přízeň, kterou nám věnují, a to i v současné nelehké době. Budeme rádi, když pozvánku přijme co nejvíce lidí. Těšíme se na ně,“ vzkázal Petr Sládek, ředitel Uherskohradišťské nemocnice. „Jsme připraveni během akce poskytnout zájemcům co nejvíce informací o darování krve. Součástí programu je proto také prohlídka transfuzního oddělení,“ doplnila Marta Černá, primářka Hematologicko-transfuzního oddělení Uherskohradišťské nemocnice.

uhn jedu na krev / uhn.cz

Jedu na krev nabídne hned tři cyklotrasy s odstupňovanou délkou a náročností, budou se losovat ceny, účastníci se mohou těšit na občerstvení. Více k informací lze nalézt na odkazu www.nemuh.cz/doc/darci-krve. Pro účast na cyklodnu je nutné se zaregistrovat, a to do neděle 23. srpna, prostřednictvím e-mailu .

Tagy článku