Thomayerova nemocnice: Vstupní zdravotní prohlídka! Pro všechny!

Thomayerova nemocnice: Vstupní zdravotní prohlídka! Pro všechny!
06 / 04 / 2020

Thomayerova nemocnice: OD 6.4. ZAČALA V TN FUNGOVAT POVINNÁ VSTUPNÍ ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA PRO VŠECHNY PŘÍCHOZÍ PACIENTY. Probíhá v kontrolním stanu, a to každý den v nonstop režimu.

Kontrolní stan je umístěn za hlavním vjezdem do areálu TN, a to po levé straně. Pro ty, kteří do TN přijedou vozem, bude možné zaparkovat u kontrolního stanu, ale pouze po dobu zdravotní prohlídky. Kontrola je rychlá a komfortní. Každý musí vyplnit jednoduchý dotazník. Po základním vyšetření dostane pacient potvrzení o jeho absolvování a s tím pak nadále pokračuje na konkrétní oddělení k cílenému vyšetření či léčbě. Bez tohoto potvrzení nebude takový člověk vpuštěn na oddělení. Kontroly se týkají i dětských pacientů (dotazník vyplní rodič nebo doprovázející dospělá osoba).

 

Vstupní zdravotní kontrola se netýká:

  • pacientů na pohotovosti či v odběrovém místě;
  • návštěvníků lékárny;
  • budoucích rodiček na Gynekologicko-porodnickém oddělení;
  • lidí, kteří přijdou do TN z pracovních důvodů nebo se zúčastní školení či případných konzultací atd.

 

Cílem centrální zdravotní kontroly je co nejvíce zabránit šíření nového typu koronaviru - COVID-19 v rámci areálu TN. Chceme požádat všechny příchozí pacienty, aby zodpovědně podstoupili kontrolní prohlídku a nevyhýbali se jí, protože jedině tak můžeme ochránit vás, ale i naše zdravotníky!

Tagy článku