Pro děti našich zaměstnanců máme k dispozici hlídací skupiny

Pro děti našich zaměstnanců máme k dispozici hlídací skupiny
foto: nemocnice-horovice.cz/RN Beroun
13 / 10 / 2020

Vzhledem k momentálním vládním nařízením, kdy se uzavírají školní zařízení prakticky ze dne na den, jsme museli pružně reagovat. Dětem našich zdravotníků jsme zajistili hlídání po celou dobu uzavření škol.

Zaměstnanců, kteří mají děti školního věku, jsou v našich zařízeních desítky. Aby naši zdravotníci nemuseli odejít z práce na OČR, zajistili jsme hlídací skupiny. Pro děti je připravený program, prostor ve vyčleněném areálu nemocnice, strava i erudovaný personál. Celý pobyt dítěte, včetně zajištění stravy, bude pro děti zdarma.

 

„Situace nyní není jednoduchá. Naším cílem je zajistit přítomnost zdravotníků v našich zařízeních. Naši lidé pracují s neuvěřitelným nasazením, obětavě pomáhají a vykonávají svou práci na nejvyšší možné odborné úrovni. Tím, že se jim postaráme o děti, s kterými by jinak museli zůstat doma, je to nejmenší,“ říká Sotirios Zavalianis, majitel Nemocnice Hořovice a Rehabilitační nemocnice Beroun.

 

Hlídací skupiny jsou zřízeny v Nemocnici Hořovice i v Rehabilitační nemocnici Beroun. Pobyt i strava je pro děti zdarma.

 

Pro děti předškolního věku zaměstnanců Nemocnice Hořovice je k dispozici již několik let dětská skupina NEMO. V Rehabilitační nemocnici Beroun je projekt dětské skupiny pro předškolní děti v přípravě. Nyní se přistupuje k výstavbě budovy.

www.nemocnice-horovice.cz

Tagy článku