Představenstvo Krajské zdravotní je kompletní. Předsedou představenstva byl zvolen MUDr. Ondřej Štěrba

Představenstvo Krajské zdravotní je kompletní. Předsedou představenstva byl zvolen MUDr. Ondřej Štěrba
foto: www.kzcr.eu/KZ, a.s. , logo
13 / 06 / 2021

Představenstvo Krajské zdravotní, a.s. (KZ), má nového předsedu. Je jím MUDr. Ondřej Štěrba, kterého zvolili členové představenstva na svém jednání v pátek 11. června 2021. Novými členy představenstva společnosti se stali Ing. Stanislav Dostál a Ing. Jakub Komárek.

„Opakovaně již zaznělo, že cílem vedení Krajské zdravotní, a.s., je, aby se z jejích nemocnic stala léčebně preventivní zařízení, která snesou minimálně srovnání s evropským standardem a obstojí v něm nebo jej dokonce převýší. A přesně tohle je i cílem mým. Máme před sebou celou řadu úkolů, jako je například zdárné proočkování obyvatel Ústeckého kraje proti nemoci COVID-19 nebo již naplánované investiční projekty. Pokračujeme také v řešení personálních otázek. Právě špičkový personál je klíčový pro poskytování té nevyšší možné dostupné zdravotní péče,“ říká nový předseda představenstva KZ MUDr. Ondřej Štěrba.

MUDr. Ondřej Štěrba je gastroenterolog, pochází z Litoměřic, kde je členem zastupitelstva. Od listopadu 2020 je členem představenstva KZ.

Tagy článku