Ozdravná dovolená v Jižních Čechách? Nepropásněte! Během první hodiny zažádalo o slevový voucher na ubytování přes 300 lidí

Ozdravná dovolená v Jižních Čechách? Nepropásněte! Během první hodiny zažádalo o slevový voucher na ubytování přes 300 lidí
foto: Archiv redakce/Logo JčK
15 / 06 / 2020

Už během první hodiny zažádalo o slevový voucher na ubytování na jihu Čech 303 lidí. Konkrétně prostřednictvím portálu Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR) www.leto.jiznicechy.cz v sekci Chci svůj voucher. Projekt, na který Jihočeský kraj pro podporu zaměstnanosti v cestovním ruchu vyčlenil celkem 39 milionů korun, byl spuštěn v pondělí 15. června v 11.55 hodin. Potvrdil to Jaromír Polášek, ředitel JCCR, která je příspěvkovou organizací Jihočeského kraje.

Portál umožňuje získat turistům v kraji ubytování s 30% slevou a až 70% slevy vstupného na různé atraktivity. „Velice mě těší, že je hned od počátku spuštění tohoto portálu o ubytovací služby na jihu Čech takový zájem. Návštěvníci, kteří sem zavítají, jistě ocení, že jim nabízíme k rekreaci čistý, bezpečný a vlídný region s unikátní přírodou, památkami, architekturou, kulturou a kvalitními službami. Budeme se snažit být dobrými hostiteli,“ uvedla hejtmanka Ivana Stráská.

Polášek pak doplnil, že zájemci si v prvních šedesáti minutách předběžně zarezervovali vouchery v hodnotě 621 156 korun. „Jedná se o lidi z celé České republiky, mezi nimiž převažují lokality Prahy, jižních Čech, jižní Moravy a Moravskoslezského kraje,“ uzavřel ředitel JCCR.

www.leto.jiznicechy.cz 

Tagy článku