Nemocnice Hořovice: Od příštího týdne bude již v provozu ambulance dětského praktického lékaře v Žebráku

Nemocnice Hořovice: Od příštího týdne bude již v provozu ambulance dětského praktického lékaře v Žebráku
foto: nemocnice-horovice.cz
01 / 05 / 2020

„I přes momentální složitou situaci jsme se rozhodli přistoupit k otevření ambulance PLDD, kterou nemocnice převzala v loňském roce. Jsme si vědomi, že k otevření dochází s prodlevou, která byla zapříčiněna mimo jiné i hygienicko-epidemiologickou situací v ČR v souvislosti s probíhající pandemií COVID-19.

Pevně věřím, že nově zrekonstruované prostory, čekárna, místo pro parkování kočárků a moderně vybavená ordinace se bude líbit nejen dětem,“ říká Tomáš Petsinis, provozně-technický náměstek Nemocnice Hořovice. 

„V tento okamžik jsme, vzhledem k situaci v republice a s tím souvisejícími opatřeními, nastavili ordinační dobu v upraveném režimu. Od počátku května tedy bude ambulance otevřena každé úterý, čtvrtek a pátek s tím, že od 7:30 – 12:00 bude prostor pro zvané pacienty, kdy budou probíhat hlavně preventivní prohlídky a očkování, od 13:00 – 15:30 pak bude ambulance určena pro nemocné pacienty,“ popisuje MUDr. Mahulena Exnerová, primářka dětského oddělení Nemocnice Hořovice, pod jejíž primariát ambulance spadá. „Postupem času, dojde-li ke snížení rizika onemocnění COVID-19, budeme ordinační hodiny dále upravovat.“

Do ambulance se od úterý 5. 5. 2020 můžete objednat na tel. č. 311 533 383.

Zdroj: nemocnice-horovice.cz

Tagy článku