Nemocnice České Budějovice: Hudba Hradní stráže a Policie České republiky poděkovala koncertem zaměstnancům

Nemocnice České Budějovice: Hudba Hradní stráže a Policie České republiky poděkovala koncertem zaměstnancům
foto: nemcb.cz/Předseda představenstva Michal Šnorek
09 / 06 / 2020

V prostorách parku Nemocnice České Budějovice, a.s. čekalo na její zaměstnance v úterý 9. června nevšední hudební překvapení, o které se postarala Hudba Hradní stráže a Policie České republiky. Svým vystoupením toto hudební těleso poděkovalo za práci lékařům, zdravotníkům a všem zaměstnancům Nemocnice České Budějovice, a.s., kteří se podíleli na zvládnutí pandemie koronaviru. Předseda představenstva MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D. uvítal hosty a vyjádřil přání, aby tato krásná hudební akce byla symbolickou tečkou za uplynulé období a koronavirovou krizí.

Využívám tuto příležitost k tomu, abychom si připomněli časy, kdy jsme rovnýma nohama vstoupili do něčeho, o čem jsme vůbec netušili, co nám to přinese. A my jsme se před tím nepoložili, nepadli jsme na kolena a dokázali jsme věci, o kterých jsme vůbec netušili, že je dokážeme. Takže vám všem, kteří jste šli do práce a nevěděli jste, jaké neviditelné nebezpečí na vás číhá, děkuji a máte náš hluboký obdiv,“ doplnila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská.

Hudba

Motto akce „Policie děkuje“ zní „Přivezeme Vám hudbu a dobrou náladu, odvezeme si Váš potlesk.“

Koncert slavných českých pochodů a populárních melodií ocenili jak přítomní zaměstnanci, tak návštěvníci českobudějovické nemocnice.

 

 

 

 

 

Tagy článku