Klaudiánova nemocnice Mladá Boleslav: Dobrovolníci mají novou koordinátorku

Klaudiánova nemocnice Mladá Boleslav: Dobrovolníci mají novou koordinátorku
foto: klaudianovanemocnice.cz/Klaudiánova nemocnice - Koordinátorka
17 / 06 / 2020

Dobrovolníci fungují v Klaudiánově nemocnici 14 let. Centrum má od května novou koordinátorku – Zuzanu Kaftanovou. Dobrovolnické centrum se navíc přestěhovalo do nových prostor - nově dobrovolníky najdete v budově gynekologicko-porodnického oddělení ve 4. patře. Dobrovolníci navíc po "koronavirové odstávce" opět zahajují svoji činnost v nemocnici. Dodržovat musí hygienická pravidla každého oddělení!

Prosím představte se - jaké máte zkušenosti s dobrovolnictvím?

Téměř celý život jsem pracovala v managementu korporátní společnosti. Tomuto období, které trvalo necelých 20 let jsem věnovala plno energie, sil, probdělých nocí, ale i radosti, a pracovních úspěchů... Sama jsem vnitřně cítila, že to není cesta, po které bych v životě chtěla jít. Zlomovým obdobím, kdy jsem si toto připustila, bylo mateřství. Uvědomila jsem si, že "honit se" za čísly není mým smyslem života. Jelikož dlouhou dobu žiji na vesnici, mám bohaté zkušenosti s neformálním dobrovolnictvím a se sousedskou výpomocí. Čím dál tím častěji jsem proto uvažovala o radikální změně mé pracovní náplně.

 

 Celý rozhovor najdete zde:

//klaudianovanemocnice.cz/dobrovolnici-maji-novou-koordinatorku/d-2238?fbclid=IwAR2jZwcqcL2bi1p1h_4_QQ927_TyWgM3rI6Nvapay3l2lSmzMWlKGzNLhrw

Tagy článku