Jihočeský kraj:Katalánské dobroty pro jihočeské zdravotníky převzal hejtman Kuba

Jihočeský kraj:Katalánské dobroty pro jihočeské zdravotníky převzal hejtman Kuba
foto: www.kraj-jihocesky.cz/Dárky pro zdravotníky
23 / 12 / 2021

2000 dárkových kazet vybraných španělských specialit dostanou ještě před svátky zdravotníci z covidových oddělení jihočeských nemocnic. Tradiční španělské delikatesy připravila písecká firma Gornicky, s.r.o., která je importérem zahraničních uzenin a sýrů.

S distribucí pomůže Jihočeský kraj. „Nejen jako hejtman, ale také jako lékař a Jihočech si vážím práce našich zdravotníků, kterou v této době odvádějí. A stejně tak si vážím každého, kdo jejich práci umí a chce ocenit. Proto jsem nemohl odolat a panu Gornickému jsem se rozhodl pomoci s rozvozem dárků přímo k zdravotníkům,“ řekl hejtman Martin Kuba.

gornicky / www.kraj-jihocesky.cz

 „Chceme společně s našimi zaměstnanci ocenit práci a nasazení zdravotníků. Sledujeme dění v zemi a není nám lhostejné, že tito lidé nepřetržitě pomáhají našim zaměstnancům, našim rodinám a všech Jihočechům. Proto jsme se rozhodli je obdarovat dárkovou kazetou katalánských specialit, které naše firma úspěšně dováží. Je to to nejmenší, co můžeme udělat. Právě tyto výrobky mají u našich zákazníků skvělé reference, tak věřím, že zpříjemní vánoční čas i těm, kterých si nesmírně vážíme,“ řekl jednatel firmy Gornicky, s.r.o. Leoš Gornický a poděkoval hejtmanovi Jihočeského kraje za ochotu a pomoc.

www.kraj-jihocesky.cz

Tagy článku