iDNES: DOKUMENT: Projev ministra Prymuly kvůli koronaviru a opatřením

iDNES: DOKUMENT: Projev ministra Prymuly kvůli koronaviru a opatřením
foto: irozhlas.cz/Ministr zdravotnictví ČR Roman Prymula
13 / 10 / 2020

Ministr zdravotnictví Roman Prymula kvůli zhoršující se koronavirové situaci pronesl projev k národu. V projevu se několikrát omluvil za nově přijatá opatření. Slíbil, že pokud to situace umožní, vláda začne opatření okamžitě uvolňovat. Do plošného testování se podle něj zapojí také nemocnice i praktičtí lékaři. Odkazujeme na zdroj - Redakce iDNES.cz přináší plné znění úterního projevu.

Vážení spoluobčané,

jak jistě víte, vláda České republiky včera jednala až do večerních hodin a přijala po celodenním rokování soubor dalších opatření, která zasáhnou do života každého z nás.

Je přirozené, že nutně musel vzniknout celospolečenský dojem velké frustrace a zklamání, že Prymula opět něco utahuje, přikazuje, zakazuje. Že vláda jedná zmatečně, nerozhodně, nepřesvědčivě. I já jsem jen člověk a umím se do těchto pocitů vžít. A proto bych Vám všem chtěl sdělit věci, které mě opravdu tíží, možná ze všeho nejvíce.

Celý text najdete zde: 

//www.idnes.cz/zpravy/domaci/dokument-ministr-zdravotnictvi-roman-prymula-koronavirus-cesko-covid-19.A201013_161207_domaci_lre

 Tagy článku