FN Olomouc: Podpora adresovaná zdravotníkům je opravdu mimořádná. Z řad firem i veřejnosti

FN Olomouc: Podpora adresovaná zdravotníkům je opravdu mimořádná. Z řad firem i veřejnosti
foto: fnol.cz/FN Olomouc děkuje dárcům
12 / 05 / 2020

PODĚKOVÁNÍ DÁRCŮM: Není to jen situace ve FN Olomouc, ale zdejší zdravotníci veřejně poděkovali všem, kdo je podpořili. Je to opravdu impozantní přehlídka solidarity, vděčnosti i snahy nějak přispět a pomoci. Drobnými dary vyjadřují pacienti vděčnost lékařům a sestrám odjakživa, ale od láhvinky pro doktora nebo kafe pro sestry je z této "galerie poděkování" vidět, jak moc záleží lidem na tom, aby bylo o zdravotníky dokonale postaráno.

Přečtěte si poděkování a přehled - vyjádření sympatií stojí za to :)! A ještě připomeneme oslavu dnešního Mezinárodního dne sester odkazem na zatím odloženou výstavu Jindřicha Štreita JSEM SESTRA poznámkou z FB olomoucké fakultky:

...Při této příležitosti měla pražskou vernisáží vyvrcholit celorepubliková pouť výstavy fotografií Jindřicha Štreita „Jsem sestra“. Fotografie, které vznikaly před rokem při reálných situacích na různých klinikách a odděleních Fakultní nemocnice Olomouc, Nemocnice Šternberk, Vsetínské nemocnice a v Hospicu Sv. Lukáše v Ostravě, jsou poctou náročné profesi, jejíž obrovský význam pro společnost si právě v době koronavirové pandemii velice intenzivně uvědomujeme. Vernisáž se vzhledem k současné situaci neuskuteční. Spolek vysokoškolsky vzdělaných sester - SVVS, který fotografický projekt inicioval, všem sestrám posílá alespoň videoprezentaci sestavenou z fotografií Jindřicha Štreita jako přání k jejich svátku. Fakultní nemocnice se k tomuto přání velmi ráda připojuje. #DenSester

//www.facebook.com/fnolomouc/videos/580511186207861/UzpfSTIwNTQyMjIxNjE2NDM5MDozMTYyNzY2OTIzNzYzMjIz/

//www.fnol.cz/aktuality/fakultni-nemocnice-olomouc-dekujeme-za-podporu

Tagy článku