Tichý svět: Oslaďme jim život

Tichý svět: Oslaďme jim život
06 / 04 / 2020

“Starají se o nás ve dne v noci, nemají čas se chvíli zastavit, natož si odpočinout. V Tichém světě jsme se rozhodli, že jim potřebnou energii a radost dodáme tak, jak to opravdu umíme,” říká ředitel Tichého světa, chráněných pracovišť, Leoš Mačák.

Tichý svět se přidává k vlně dobra a solidarity, která v Česku nastala. Neslyšící zaměstnanci Tiché cukrárny pečou a chystají sladké dobroty jako odměnu pro ty, kdo pracují nejvíc, a to pro dobro nás všech. Dorty a sladké pečivo pak rozváží po pražských hasičských či policejních stanicích nebo do nemocnic.

Pandemie koronaviru je velice těžké období pro všechny, a Tichý svět chce dále poskytovat pracovní místa na chráněných pozicích, a pomoct tak neslyšícím, aby nepřišli o příjem. Zároveň chce prokázat svou solidaritu a přispět, jak jen je to možné. K této aktivitě se může přidat každý, a to podporou Tichého světa. Je totiž možné přispět na výrobu dortů jakoukoliv částkou, a to na sbírkové konto 2901711669/2010.

Pokud by někdo chtěl udělat radost svojí tetě, co žije na druhé straně Prahy, nebo třeba hasiči ze své čtvrti, máme tu ještě jednu možnost. Můžete nám dát vědět, vybrat si z nabídky balíčků, a my už se postaráme o zbytek, včetně přání a předání. Takto můžete někomu udělat radost nebo ho odměnit za to, co dělá,” popisuje Leoš Mačák. Nabídka je podrobně popsána na stránkách Tiché cukrárny.

  www.tichacukrarna.cz/aktuality/osladme-jim-zivot

Tagy článku

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace