Tichý svět a Tichá cukrárna: Oslaďme jim život

Tichý svět a Tichá cukrárna: Oslaďme jim život
27 / 04 / 2020

Tichý svět se přidává k vlně dobra a solidarity, která v Česku nastala. Neslyšící zaměstnanci Tiché cukrárny pečou a chystají sladké dobroty jako odměnu pro ty, kdo pracují nejvíc, a to pro dobro nás všech. Dorty a sladké pečivo pak rozváží po pražských hasičských či policejních stanicích nebo do nemocnic.

Pandemie koronaviru je velice těžké období pro všechny, a Tichý svět chce dále poskytovat pracovní místa na chráněných pozicích, a pomoct tak neslyšícím, aby nepřišli o příjem. Vznikla tedy kampaň „Oslaďme jim život“, do které se každý může zapojit dvěma způsoby. Přispěním na rozvoz výrobků z cukrárny zaměstnancům složek IZS nebo zasláním výrobku z Tiché cukrárny i s originálním přáním komukoli a kamkoli po Praze.

Každý z nás má jistě také někoho, komu by chtěl poděkovat, popřát mu k narozeninám, k úspěchu nebo se jen připomenout, že na něj myslí, prostě udělat radost. Všichni si tak mohou vybrat svého hrdinu, kterému chtějí poslat radost a osladit mu život,” říká ředitel Tichého světa, chráněných pracovišť, Leoš Mačák.


Nabídka je podrobně popsána na stránkách Tiché cukrárny a podpořilo ji již mnoho osobností, mezi nimi například Ivan Bartoš, cukrářka Mirka Van Gils Slavik nebo Jitka Schneiderová či Jenovéfa Boková.

Vzoru Tiché cukrárny už si všimly i další pekárny a cukrárny, které začaly darovat radost pracovníkům v prvních liniích.

//chomutovsky.denik.cz/zpravy_region/chomutovska-kavarna-napece-sladke-pro-zachranare-20200414.html?fbclid=IwAR3JgEtgr1bgxuoiddX1qSMCmN1osvflnEWyFeIwKi2krzCYIQLstuuM3jI

Tagy článku

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace