FN Brno: Projekt Darujme krev pro Brno má nové webové stránky

FN Brno: Projekt Darujme krev pro Brno má nové webové stránky
foto: fnbrno.cz/Darujme krev pro Brno
21 / 08 / 2020

Darujme krev pro Brno – to je název projektu, kterým chce statutární město Brno upozornit na význam bezpříspěvkového dárcovství krve. Do projektu je zapojeno také Transfuzní a tkáňové oddělení FN Brno. Nyní se můžete všechny informace dozvědět také na webové stránce https://darujmekrev.brno.cz.

Hlavními tvářemi kampaně jsou mistr světa ve sportovním lezení Adam Ondra a tenisová reprezentantka Lucie Šafářová. Plakáty kampaně jsou rozmístěny na různých místech Brna a v dubnu vyjela také speciální tramvaj Darujme krev pro Brno.  

lucie safarova / fnbrno.cz

První akcí pro veřejnost bude Běh na krev, který se uskuteční 12. září 2020 na Kraví hoře v Brně, registrace zde. Kapacita je omezena, ale můžete přijít rovněž jako podpora, protože Transfuzní a tkáňové oddělení FN Brno bude mít na této akci svůj stánek, kde si budete moct např. nechat otestovat, jakou máte krevní skupinu.  

adam ondra / fnbrno.cz

„Spolupráce s městem Brnem na tomto projektu si velice vážíme. Podpora a propagace dárcovství krve je nezbytná pro zajištění péče o naše pacienty," zdůrazňuje primářka Transfuzního a tkáňového oddělení MUDr. Hana Lejdarová

Celý článek na:

//www.fnbrno.cz/projekt-darujme-krev-pro-brno-ma-nove-webove-stranky/t6925?fbclid=IwAR357PGCbHos8ZlYEbsgDWPyMV9B1CyoEZ11ZP9Yft4B367K3kd90FcsDcY

Tagy článku

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace